Kawa ziarnista oraz mielona

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Najlepsza wyselekcjonowana kawa w wersji ziarnistej oraz mielonej. Co najważniejsze prezentuję w ofercie najlepsze mieszanki kaw z rynku włoskiego dla najbardziej wymagających odbiorców. Proponuję kawy o łagodnym smaku i aromacie ale również takie dla osób lubiących zdecydowany, intensywny napar. Dlatego rekomenduję tu mieszanki kawy zawierające 100% arabiki oraz mieszanki arabiki połączone z robustą.

Ekspres czy kawiarka?

W specjalnie dobranej ofercie znajdziecie kawę do każdego rodzaju parzenia (ekspresy ciśnieniowe, przelewowe, kawiarki do mokka oraz parzenia po turecku). Oferowana kawa w zależności od rodzaju nadaje się do wszystkich napoi od prawdziwego włoskiego ristretto czy espresso do łagodnych napoi typu latte czy cappuccino.

Producenci kawy

Oprócz tego jest to oferta wielu znanych i uznanych producentów kawy we Włoszech takich jak Pellini, Lavazza, Illy, Corsini, Kimbo. Cały czas poszukuję nowych propozycji, wprowadzam też edycje limitowane, które często pojawiają się u większości producentów.

Nowe systemy kapsułek

Poszukuję też kawy oferowanych do nowych rozwiązań systemowych typu Nespresso czy Dolce Gusto. Jestem przekonany że każdy znajdzie odpowiednią kawę dla siebie.