Kawa mielona

Wyświetlanie jednego wyniku

Kawa mielona to cały czas najpopularniejsza forma sprzedawanej kawy w Polsce.

Kawa mielona to wygoda

W dalszym ciągu kawa mielona dominuje na rynku polskim. Dodatkowo jej wszechstronne zastosowanie do niemal wszystkich rodzai parzenia daje komfort i szybkie przygotowanie. Nie wymaga dodatkowych czynności i sprzętów. Dodatkowo przy dzisiejszych technologiach pakowania zachowuje swój aromat i smak bardzo długo. Bardzo szeroka oferta pozawala na dobór bardzo spersonalizowanego produktu. Dopasowanego niemal idealnie w smaku i aromacie.

Tradycyjna czy aromatyzowana

Od pewnego czasu dostępne są również kawy mielone aromatyzowane. Mają one coraz więcej zwolenników. W ofercie znajdziemy między innymi takie smaki jak wanilia, orzech laskowy, czekolada czy karmel. Jednak nie zawsze nadają się do wszystkich rodzai parzenia.

Systemy Nespresso, Dolce Gusto

Popularność zdobywają też różne systemy kapsułkowe. Nespresso czy Dolce Gusto to obecnie jedne z najpopularniejszych systemów na polskim rynku. Do tego trendu przyłączają się też najwięksi włoscy producenci. Takie Marki jak Lavazza, Pellini, Kimbo już oferują swoją kawę do systemów Nespresso czy Dolce Gusto.

Cart Menu Button Image0Left Menu Icon
Your Cart