Napoje kolorowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Napoje kolorowe to cała gama produktów oparta na najlepszych wodach z dodatkiem soków owocowych.

Napoje gazowane

Tu najpopularniejsza jest cała seria Sanpellegrino – napoje kolorowe takie smaki jak Aranciata, Aranciata Dolce, Aranciata e Fico, Chino, Chinotto e mirto, Limonata, Limone e menta dalej jednymi z popularniejszych są Mojito Soda, Lemon Soda czy oran Soda. Doskonale nadają się do schłodzenia w upalne lato w szczególności serwowane dobrze schłodzone.

Soki owocowe

Ta grupa to szeroka oferta soków produkowanych z owoców dojrzewających w południowym słońcu. Pakowane w małych opakowaniach tzw. mono porcje pozwalają na zabranie ich do samochodu czy na wycieczkę. Większe opakowania 1L doskonale nadają się do domu.

Miksery do drinków

Tu ciekawą propozycję stworzyła marka Schweppes prezentując cała gamę napoi w postaci bazy do drinków. Chętnie korzystają z tego barmani, a teraz mając małe mono porcje możemy delektować się ich smakiem w domu i zaskakiwać gości oryginalnymi kompozycjami podawanych drinków. Mikery Schweeps to idealna propozycje do tego celu.

Aperitvo

Słynne włoskie Sanbitter i Crodino. Doskonałe na szybkie orzeźwienie. Ale świetne też jako baza do lekkiego i małego drinka np. z martini.