Woda

Wyświetlanie jednego wyniku

Woda włoska jedną z najlepszych marek na świecie w swojej kategorii produktowej.

Woda gazowana

S.Pellegrino to marka która dostępna jest niemal wszędzie. Ich mocne zaangażowanie w kulinaria i kreowanie włoskiego celebrowania jedzenia i wspólnego spożywania posiłków osiągnęło już chyba maksymalny poziom. Pochodząca z włoskich alp nie ma sobie równych także pod kątem wartości smakowych. Idealnie poziom bąbelków powoduje że wręcz idealnie komponuje się z większością dań.

Woda niegazowana

Acqua Panna to z kolei siostra S.Pellegrino tyle że bez bąbelków. Wydobywana ze źródła w Toskanii. Jej niepowtarzalny delikatny, kremowy smak sprawia że idealnie komponuje się z lekkimi potrawami. Doskonale pasuje do deserów i słodkich przekąsek.

Wody aromatyzowane

To kategoria która jest dość uboga na włoskim rynku. Choć można spotkać produkty z dodatkiem np. soku owocowego. Jednak coraz większą popularność zyskują serie wody “activ” wzbogacane potasem, magnezem czy antyoksydantami. Taką właśnie serię wypuściła na rynek marka Levissima.

Wodę w ilościach kartonowych wysyłam tylko i wyłącznie na terenie Warszawy i najbliższej okolicy. W innych przypadkach proszę o kontakt przed dokonaniem zamówienia.

Cart Menu Button Image0Left Menu Icon
Your Cart