O nas

Urlop to rzecz konieczna 🙂 

Szanowni Państwo,

W związku z naszą nieobecnością, uprzejmie informujemy, że zamówienia złożone w terminie

23.06-09.07 mogą być dostarczane z  opóźnieniem. 

Jeśli w naszym sklepie jest coś, co musisz mieć “teraz, natychmiast” albo pilna dostawa jest dla Ciebie warunkiem złożenia zamówienia, skontaktuj się z nami telefonicznie, sprawdzimy co możemy zrobić.

Jak zaczynaliśmy?

Początki naszej działalności sięgają roku 2007. Za główny cel działalności obraliśmy chęć podzielenia się z Państwem naszą pasją i zamiłowaniem do kuchni śródziemnomorskiej. Chcielibyśmy pokazać, że spożywanie posiłków to nie tylko codzienny obowiązek, ale również poznawanie zwyczajów, tradycji i upodobań innych narodów; to również doskonała okazja do spotkań towarzyskich, zacieśniania więzów rodzinnych i przyjacielskich. Całym sercem pokochaliśmy Włochy a szczególnie włoską kuchnie, która w Polsce jest coraz bardziej popularna. 

Pragniemy pokazać, jak bardzo, wbrew stereotypowym opiniom, zróżnicowane, zdrowe i kolorowe, a przede wszystkim smakowite posiłki, można przyrządzić w krótkim czasie i niekoniecznie dużym kosztem. Szczególnie gorąco zachęcamy do rozkoszowania się smakiem trufli. Te niezwykłe owoce ziemi znane były już w czasach starożytnych i do dziś dnia pozostały jednym z najbardziej na świecie pożądanych produktów spożywczych. Nazywane tez czarnymi diamentami pojawiają się na najwytworniejszych stołach. Pragniemy podzielić się z Państwem radością kosztowania tych niezwykle aromatycznych grzybów i zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jako bezpośredni dystrybutor oferujemy Państwu nie tylko doskonałą jakość produktu, ale także doradztwo oraz pomoc logistyczną w razie potrzeby.

Staramy się  dobierać produkty  tak, aby tworzyły kompleksową ofertę dla klienta. Poszukiwanie inspiracji i pomysłów na wykorzystanie produktów jeszcze nigdy nie było tak proste. Wielokrotnie nasi znajomi, czy klienci kontaktowali się z nami i pytali o konkretne produkty, których chcieliby spróbować, ale nie wiedzą, co z nim zrobić. Teraz Delikatesy Włoskie oferują coś więcej, niż tylko produkty. Znajdziecie tu też receptury na ich zastosowanie, ciekawostki o danym produkcie: o jego pochodzeniu czy historii. będziecie mogli zatem nie tylko przygotować niepowtarzalny posiłek, ale również w trakcie spożywania o nim opowiecie. Właśnie za takie celebrowanie posiłków : długie wielogodzinne dyskusje przy stole o  wszystkim i o niczym, choć najczęściej sprowadzające się właśnie do  jedzenia, kochamy Włochy. Wy też je pokochacie. 

Smaki Południa F.H.U.
Sebastian Zawadzki

 

Adres

ul. Belgradzka 8/4,
02-793 Warszawa.

Telefon

(+48) 603 508 939

Email

sklep@delikatesywloskie.pl

Cart Menu Button Image0Left Menu Icon
Your Cart