Napoje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Włoskie napoje

Dzisiaj sprawdzimy włoskie napoje które można kupić w Polsce. Trudno się dziwić że napoje na rynku włoskim są w tak szerokiej ofercie. Zarówno te kolorowe/smakowe jak i wody. Klimat i letnie temperatury zmuszają producentów do oferowania naprawdę sporych ilości tych produktów.

Woda z Włoch

Producentów wody na włoskim rynku jest niezliczona ilość te najpopularniejsze to oczywiście S.Pellegrino czy Acqua Panna, San Benedetto i Levissima. Każdy z producentów oferuje cała gamę opakowań w różnych formatach. Te najbardziej cenione są jednak w szklanych butelkach. Po pierwsze ze względu na ekologię ale też ze względu na wartości zdrowotne i smakowe. Naukowcy coraz częściej wspominają że opakowania PET przekazują w większym lub mniejszym stopniu szkodliwe cząsteczki do produktu który jest w nie zapakowany.

Włoskie napoje kolorowe

Często na bazie w/w wód i z dodatkiem prawdziwych soków owocowych. Całą gama napoi Sanpellegrino czy gotowe mixy takie jak mojito soda czy pinacolada. Występują w opakowaniach szklanych butelkach PET oraz puszkach. Te ostatnie zdecydowanie są najbardziej popularne wśród konsumentów.

Soki z Włoch

Mając takie zaplecze jeśli chodzi o położenie geograficzne i możliwości uprawiania owoców nie dziwi fakt że oferta na soki jest również bardzo bogata. Ciekawe kompozycje smakowe i wysoka jakość powodują że stała się to grupa produktów bardzo atrakcyjna dla klientów poszukujących dobrej jakości.

Cart Menu Button Image0Left Menu Icon
Your Cart