Napoje

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Trudno się dziwić że napoje na rynku włoskim są w tak szerokiej ofercie. Zarówno t kolorowe/smakowe jak i wody. Klimat i letnie temperatury zmuszają producentów do oferowania naprawdę sporych ilości tych produktów.

Woda gazowana czy niegazowana?

Producentów wody na włoskim rynku jest niezliczona ilość te najpopularniejsze to oczywiście S.Pellegrino czy Acqua Panna, San Benedetto i Levissima. Każdy z producentów oferuje cała gamę opakowań w różnych formatach. Te najbardziej cenione są jednak w szklanych butelkach. Po pierwsze ze względu na ekologię ale też ze względu na wartości zdrowotne i smakowe. Naukowcy coraz częściej wspominają że opakowania PET przekazują w większym lub mniejszym stopniu szkodliwe cząsteczki do produktu który jest w nie zapakowany.

Napoje kolorowe

Często na bazie w/w wód i z dodatkiem prawdziwych soków owocowych. Całą gama napoi Sanpellegrino czy gotowe mixy takie jak mojito soda czy pinacolada. Występują w opakowaniach szklanych butelkach PET oraz puszkach. Te ostatnie zdecydowanie są najbardziej popularne wśród konsumentów.

Soki

Mając takie zaplecze jeśli chodzi o położenie geograficzne i możliwości uprawiania owoców nie dziwi fakt że oferta na soki jest również bardzo bogata. Ciekawe kompozycje smakowe i wysoka jakość powodują że stała się to grupa produktów bardzo atrakcyjna dla klientów poszukujących dobrej jakości.

Translate »